צוות רקונ'ס.

טומי אלתגר

בעלים ומנהל מקצועי

בעל ניסיון עתיר שנים באימון וליווי ילדים, בני נוער ובוגרים. בעל דרגת קונטרה מסטרה בקפוארה ומתאמן מגיל צעיר במגוון רחב של ענפי ספורט שונים. העביר סדנאות בארץ ובעולם בתנועה, קפוארה והדרכה. ידוע בתזזיתיות שלו ולא יודע לעמוד במקום בלי לזוז...

דניאלה אליעזר

מאמנת פונקציונאלי

תכירו את דניאלה אליעזר המאמנת המדהימה שלנו שאצלה אין פחות מ-%100!! דניאלה מתמחה בעבודה עם נשים בהריון אוהבת מאוד את האנרגיה באימונים ,המוזיקה והרעל בעיניים שנותן מוטיבציה להגיע ולתת 200 אחוז בכל אימון !! אוהבת להפתיע את המתאמנים ולחדש להם !!

דנה אופיר

מאמנת כושר

דנה היא מאמנת מעוררת השראה עם סיפור חיים יוצא דופן. היא חזקה, מקצועית ויש לה חיבה עזה למשקולות אבל בלי ספק הכוח הגדול ביותר שלה הוא כוח הרצון וההתמדה. הצטרפו לדנה לאימוני כוח שלא הכרתם לפני.

מאי פנקס

מנהלת משרד

מסודרת, אחראית ושומרת על הרקונים המופרעים... בכל מקום צריך אחת כמוהה. אחראית רישום, תשלומים והניהול השוטף של המקום. יש לכם שאלה? תפנו אליה, רק תהיו זהירים...

ציון איסקוב

מאמן נינג'ה

לציון יש את היכולת להפוך כל תרגיל מורכב לטכני ופשוט. במנהיגות שקטה מוביל את המתאמנים שלו לרמות הכי גבוהות שיש ומאתגר את הנינג'ות של המתחם כל פעם מחדש. רוצה להיות נינג'ה? בואו לאימון עם ציון!